Ako získať mince a zľavové kupóny k akcii 11.11.2016 – GAME LAND

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

[ratings]


Chcete získať, čo najviac mincí a tým pádom aj kupónov? Tak to ste tu správne! Máme pre Vás podrobné informácie, ako tieto mince a kupóny získať. Získavanie mincí prebieha hravou formou a v článku sa dozviete všetko dôležité. Poďme sa teda pozrieť na Aliexpress hru Game Land.

Podmienky a pravidlá k hre Game Land

1. Obdobie, v ktorom môžete získať mince a kupóny

Do hry Game Land sa môžete zapojiť od 28.10. – 10.11.2016. Na aktuálny počet Vašich mincí sa môžete pozrieť priamo v hre Game Land ( červená šípka ). A ak chcete vymeniť Vaše mince za kupóny, tak stačí kliknúť na mincu, na ktorú ukazuje červená šípka

Prejsť na Game Land

Stav mincí

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-3sm

2. Kto sa môže zapojiť?

Zbierať mince môžu všetci registrovaní užívatelia. Ak ešte nie ste registrovaní, tak využite ďalšiu akciu. Novo registrovaní užívatelia dostanú 5 USD plnohodnotný kupón na nákup na Aliexpress.

Chcem sa registrovať

3.Kde môžem hrať?

Hrať hru a získavať mince môžete na Vašom počítači alebo na mobilnej aplikácii Aliexpress. Niektoré hry sú obmedzené len na mobilnú aplikáciu. Všetko bude vysvetlené nižšie v detailnej tabuľke. Odporúčame, aby ste si nainštalovali aktuálnu verziu aplikácie z nášho návodu.

Stiahnuť aktuálnu verziu Aliexpress aplikácie

4. Mince a kupóny

Mince a kupóny, ktoré získate počas tejto akcie, nemôžu byť nijako refundované, vrátené, prevedené na niekoho iného, vymenené za iný darček, vymenené za hotovosť. Mince a kupóny je možné použiť iba na stránkach www.Aliexpress.com. Nezabudnite, že kupóny majú svoje dátum platnosti. Preto odporúčame, aby ste sa pozreli na pokyny spojené s použitím kupónov. Väčšinu kupónov získaných v tých dňoch, bude možné použiť iba 11.11.2016.

Ako používať zľavové kupóny

5. Za čo teda získam body?

A) Pridajte si obchod do obľúbených

a) za každý obchod, na ktorý dáte Follow (tj. niečo podobné ako Wish List, ale pre obchody), tak dostanete 10 mincí. Pokiaľ kliknete u obchodu na Follow, tak sa Vám automaticky pripočíta 10 mincí.

b) mince nezískate ak budete jeden obchod pridávať a odoberať.

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-4

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-4

Tip: počas trvania akcie môžete získať až 1000 mincí. V praxi to znamená, že môžete dať Follow na 100 obchodov. Za toľko mincí už si zaobstaráte veľa kupónov. 

B) Flip `n` win

a) V tejto hre môžete získať Aliexpress kupóny, kupóny do konkrétnych obchodov alebo mince.

b) Hra začína, ak kliknete na tlačidlo Play (Hrať). Zobrazí sa Vám 8 kariet, ktoré budú mať na sebe napísanú určitú hodnotu. Potom sa otočí a zamiešajú. Skúste si zapamätať, kam sa zamiešala práve ponuka, o ktorú máte záujem. Akonáhle sú karty zamiešané a otočené, tak na dve z nich postupne kliknite. Výhra Vám bude automaticky pripočítaná na účet, či už ste vyhrali kupón alebo mince.

c) Hru nájdete úplne dole u daného obchodu. Jednu hru máte ZADARMO. Za ďalšiu hru Vám bude odpočítané 10 mincí. U jedného obchodu môžete hrať 3 hry.

d) Každý deň môžete hrať hru u 10 obchodov Aliexpress, takže v jeden deň ste schopní si zahrať až 30 hier.

flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-game-land-2

C) Zábava na každý deň

Aliexpress pre Vás pripravil na každý deň jednu úlohu, za ktorú budete odmenení mincami. Pozorne sa pozrite, kde môžete danú úlohu splniť. Niektoré úlohy či hry je možné hrať iba na mobilnej aplikácii Aliexpress. Päť z nich je možné spustiť ako na počítači, tak na mobile. Zvyšných deväť je len pre mobilné aplikácie.

screenshot-2016-10-28-21-59-52

D) Vymeňte si mince za kupóny

Počet kupónov je každú hodinu limitovaný a funguje štýlom, kto skôr príde, ten skôr berie.

Chcem sa pozrieť na stav mincí a kupóny

6. Koľko môžem získať mincí?

Každý registrovaný užívateľ môže za deň získať maximálne 400 mincí. Pre upresnenie to znamená, že môžete získať 200 mincí na mobilnej aplikácii a 200 mincí na Vašom počítači.

7. Do kedy môžem mince využiť?

POZOR: Mince sú platné do konca akcie 10.11.2016. Po tomto dátume už ich nebudete mať k dispozícii. Takže si včas vymeňte mince za kupóny, nech môžete 11.11. veselo nakupovať.

Ak ste ešte nečítali článok k akcii 11.11.2016, tak sa určite pozrite. Nájdete tam totiž nielen informácie k tejto nákupnej akcii, ale aj k súťaži o 500 USD.

Článok o 11.11.2016 a súťaži o 500 USD


flip-aliexpress-11-11-2016-nakupni-festival-shopping-festival-mince-kupony-6-cz
Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine