Získajte 4 dolárový kupón na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

[ratings]


Aliexpress pripravil darček pre tých, čo ešte na Aliexpress nenakupovali. Je to darček vo forme 4 dolárového kupónu. Zaregistrujte sa teda ihneď cez tento odkaz a získajte $4 zľavu!

POZOR! Množstvo kupónov je limitované.

registrace-kupon-aliexpress

Zľavový kupón z Aliexpress a obchodné podmienky k akcii

Obdobie, kedy môžete získaný kupón využiť začína 19. septembra 2016 v 00:00:00 PDT a končí 30. septembra 2016 v 23:59:59 PDT.

Kupón môže získať iba:

  • Novo registrovaný člen na Aliexpress.com
  • Registrovaný člen, ktorý nikdy ešte neurobil žiadnu objednávku na Aliexpress.com
  • Každý, kto si zaregistruje novú kreditnú alebo debetnú kartu k jeho účtu.

TIP od nás: Po registrácii karty na Alipay si ju môžete odstrániť alebo zmeniť podľa nášho návodu Odstránenie kreditnej karty z Alipay

Registračný formulár

K registrácii potrebujete funkčnú emailovú adresu, Vaše meno, heslo a opísať kód z obrázku. K registrácii sa viac dozviete v návode Ako sa registrovať na Aliexpress.

registrace-kupon-aliexpress

Ako si vygenerovať zľavový kupón?

Po úspešnej registrácii si môžete vygenerovať Váš kupón. Kliknite na tento odkaz a zobrazí sa Vám možnosti na vygenerovanie kupónu. Následne kliknite na Get Free Coupon alebo Buy for $ 0.01.

registrace-kupon-sleva-aliexpress-4

Vygenerovaný kupón na 4 doláre

Po kliknutí na Get Free Coupon sa Vám musí zobraziť táto hláška. Opíšte text z obrázka a kliknite na Get My Coupon Now. Musí sa Vám zobraziť hláška Congratulation !, tak ako vidíte na obrázku. Znamená to, že Vám bol kupón v poriadku vygenerovaný. Vidíte tam tiež dobu, kedy kupón môžete použiť tj. 19.9.2016 – 30.9.2016. Kupón môžete použiť na všetky produkty z Aliexpress. Ale POZOR objednávka musí byť minimálne za 20 USD.

vygeneruj-kupon

kupon-aliexpress-vygenerovany

Svoj kupón nájdete v záložke My Coupons – Aliexpress Coupons. A ako zaplatiť zľavovými kupónmi sa dozviete v našom článku článku Ako používať zľavové kupóny.

aliexpress-kupon-4-moje-objednavky

Nakúpte si takmer ZADARMO

Ak si kúpite kupón za 0,01 dolára, tak si môžete za túto cenou kúpiť tovar za 2 doláre! Jedinou podmienkou je, že musíte nakúpiť za 2,01 dolára! Takže si môžete kúpiť napríklad hodinky a budete ich mať zadarmo. Množstvo kupónov je obmedzené, takže kto skôr príde, ten skôr berie. Na obrázku vidíte, že zostáva 14 500 Ks.

2-kupon-aliexpress

Chybová hláška

Ak Vám pri vygenerovaní kupóny vyskočí táto chybová hláška, tak to znamená, že nemáte oprávnenie na vygenerovanie daného kupónu. Pravdepodobne ste už urobili nejakú objednávku alebo kupóny už nie sú k dispozícii. Ak ste všetko robili podľa postupu a podľa pravidiel, tak si skúste vygenerovať kupón treba za niekoľko minút.

nepovedlo-se-vygenerovani

Spýtajte sa nás na kupóny v diskusnom fóre o Aliexpres – Diskusia o kupónoch

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 

 


registracia-kupon-aliexpress
Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine