Všetko o akcii 29.3. 2016 na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 2 komentáre.

[ratings]

Aliexpress oslavuje 6. výročie predaja! K tejto oslave prichystal rôzne akcie a bude rozdávať milióny amerických dolárov v hodnote kupónov. Všetko okolo Aliexpress výročia sa bude odohravať na mobilnú aplikáciu. Aby Vám všetky zľavy a kupóny fungovali v poriadku, tak je nutné mať novú verziu (4.8.3.) Mobilné aplikácie Aliexpress. Pre jej nainštalovanie kliknite na príslušné tlačidlo podľa toho, aký máte operačný systém v mobile.

 

Android-tr CR                                                        appStoreBadgeCR

Kedy a čo sa bude diať na Aliexpress aplikáciu

Tu nájdete stručný prehľad o pripravovaných akciách. Pokiaľ Vás niečo zaujalo, stačí kliknúť na názov podujatia nižšie a automaticky budete presmerovaní na Aliexpress.

29.3. na ALiexpress

Párty začíná od 14.3.-28.3.

Staň sa tvárou Aliexpress – vložte svoju fotografiu a vyhrajte kupón na 100 USD. Vyhráva ten, kto bude mať najviac „páči sa mi“. A ak budete prvý človek, ktorý vloží fotku z našej krajiny, tak vyhráte automaticky 10 USD kupón. Pre pridanie fotky na mobile kliknite  tu. Pozrite sa na podmienky Aliexpress.

Noví používatelia aplikácie – tí, ktorí ešte na mobilnú aplikáciu nenakupovali, tak budú mať možnosť vyhrať kupóny v celkovej hodnote 15 USD. Kedy a v akej hodnote musíte kupóny využiť nájdete v podmienkach Aliexpress.

Buďte pripravení 21.3.-28.3.

Tajný kód – vyberte si jeden z kupónov, ktorý by ste chceli z tajných kódov a vložte ho do vyhľadávacieho okna. Potom otvorte „balíček“ a uvidíte, čo ste vyhrali. Kódy sa menia každé 4 hodiny. Kto skôr príde, ten skôr berie. Podmienky k danej akcii sú tu.

Freebies – freebies sú produkty, ktoré môžete vyhrať doslova ZADARMO. Do súťaže sa zapojíte, keď si vybraný tovar kúpite za 0,01 USD. Pozrite sa, čo je v dnešnej ponuke.

Akčný tovar – už teraz vidíte, ktorý tovar bude v akcii 29.3.2016. Môžete si dať priamo vyfiltrovať Anniversary Sale.

Kupóny – k dispozícii budú rôzne kupóny, ktoré nájdete vo svojej mobilnej aplikácii Aliexpress

Hranie hier – na Aliexpress je k dispozícii niekoľko hier. Hraním získavate mince, ktoré si potom vymeníte za kupóny. Raz si môžete zahrať aj na počítači. Zvyšok opäť iba na mobilnej aplikácii.

Akcia začína 29.3.

Predaj začína – akčný tovar je len na mobilnú aplikáciu Aliexpress

Zľavy na vybraný značkový tovar

Flash Deals – opäť len pre mobilnú aplikáciu. Tovar je vo Flash Deals iba niekoľko hodín a len obmedzené množstvo.

Ak máte ďalšie otázky, tak je určite napíšte do diskusie na www.AliRecenze.cz. Určite Vám radíme pozrieť sa na detailný článok o mobilnej aplikácii Aliexpress. Na stránke AliRecenze.cz, ďalej nájdete recenzie na tovar v slovenskom jazyku. Pre ďalšie super tipy o nakupovaní na Aliexpress a reálne fotky sa pozrite na FB stránka Ali – Reálne fotky. Ak hľadáte overené predávajúci a produkty, tak tie nájdete na www.Slovenskyali.sk. Ďalej by Vás mohol zaujímať návod na Predĺženie ochrannej doby na Aliexpress alebo článok Dekoratívna kozmetika z Aliexpress.


Aliexpress SK 29.3.
Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine